HAKKIMIZDA

Hedef Zirve Eğitim Kurumları olarak, özgür ve büyük düşünebilen, edindiği bilgi ve birikimi toplumun yararına sunmayı amaçlıyor.

İşimizi Ciddiye Alıyoruz

Hedef Zirve Eğitim Kurumları olarak, özgür ve büyük düşünebilen bireyler yetiştirmek öncelikli hedefimizdir. Öğrencilerimizin ve Velilerimizin sahip oldukları haklar konusunda bilinçlenmelerini sağlayarak verilen eğitimlerin kalitesini arttırmak amaçlarımızdandır.

Eğitim Bizim İşimiz

Çevresindeki problemlere karşı duyarlı, yapıcı, araştıran, sorgulayan, sorumluluk sahibi kişiler yetiştirebilme gayretindeyiz. Modern bir eğitim sistemiyle desteklenmiş olan eğitim programlarımız, çevresine karşı doğru bir duruş sergileyen, Milli Kültür ve değerlerini koruyan, evrensel değerler çerçevesinde bu bilinci geliştirebilen öğrenmeye öğrendiğini de öğretme gayreti içinde olan bilgili vatandaşlar yetiştirmek düşüncesine sahibiz.

Doğru Yerdesiniz

Bilgi Bahçesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon, Sevgi Bahçesi Anaokulu, Hedef Zirve Paintball ve Hedef Zirve İnşaat ile eğitimde hizmet kalitemizi her geçen gün yükseltmeye devam ediyoruz.

HİZMETLER

Bilgi Bahçesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon

Sevgi Bahçesi Anaokulu

Hedef Zirve Paintball

Hedef Zirve İnşaat

REFERANSLARIMIZ

Bizi tercih Eden herkese Teşekkür ederiz.